poniedziałek, 4 maja 2015

Lampy do pokoju dziecięcego

Oświetlenie w pokoju dziecka to ważny element wystroju wnętrza tego pomieszczenia. Jeżeli mamy ochotę sami tworzyć z pomocą swojej wyobraźni czemu nie  - taka lampa z pewnością będzie miłym dodatkiem dekoracji wnętrza. Jeszcze jeżeli włączymy w to wyobraźnie naszego dziecka i jego pomocne ręce uzyskamy mile spędzony czas.

Jeżeli natomiast nie mamy cierpliwości, czasu i takich zdolności - możemy rozejrzeć się za gotowymi lampami do wystroju pokoju dziecięcego. To jaką lampę wybierzemy zależy w dużej mierze od tego jakie kolory będą panowały w królestwie naszego malucha, albo nastolatka. Dla jakiej grupy wiekowej będzie przeznaczony pokój no i najbardziej ważny aspekt czy lampka uzyska akceptacje właściciela pokoju - a to już bardzo poważna kwestia.

W naszym sklepie od jakiegoś czasu pojawiły się nowe lampki stołowe - lampki nocne z motywem misiów (dla tych najmniejszych miluśińskich), aniołków, serduszek. Stylowo pasują do dekoracji i wyposażenia pokoju małej księżniczki. W jasnych kolorach z delikatną i stylową finezją.

Lampy, które przedstawiamy w naszej ofercie polecamy wszystkim rodzicom, którzy poszukują wspaniałych dodatków do dekoracji.


Inspiracje oświetlenia pokoju dziecięcego - pinterest.com


3 komentarze:

  1. W czarne kropy jest super! Szukam już w sieci!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dużo ciekawych inspiracji

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny pomysł jak na lapki do pokoju dziecka, bardzo lubie takie dodatki ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za pozostawienie komentarza :)