piątek, 3 kwietnia 2015

Łazienka w stylu retro - czas na powrót do dawnych czasów.

Łazienka w stylu retro to czas powrotu do tego co stare i historyczne. Obecnie w stylu urządzania łazienek panują róże mody i gusta - najczęściej idące w nowoczesnym trendzie prostych szafek łazienkowych i białych płytek (kafle są na piec pamiętajcie, a płytki na podłogę lub ścianę ) :)

A może powrócić do starych czasów i zaprojektować łazienkę w stylu retro - to odważny plan, przeznaczony dla tych co lubią ciekawe i inspirujące pomysły, coś innego niż popularność białych łazienek. Drugim ważnym kluczowym aspektem jest fakt , że my musimy lubić i dobrze się czuć w stylu retro, a przede wszystkim w łazience zaprojektowanej w takim klimacie.

Mi takie łazienki nie przypadają do gustu - ale o gustach się nie dyskutuje i każdy ma swoje ulubione perełki dekoracyjne.

 zdjęcia /via pinterest/

Surowa łazienka w białych płytach i drewnie. Uwagę przykuwają ogromne metalowe stare lampy, drewniane krzesło. Wanna i wc - odpowiedni stylistyką dla czasów przeszłych.Małe płytki w seledynowym kolorze - tak popularnym w łazienkach retro. 
Kwadratowe duże umywalki.
Baterie łazienkowe - koniecznie z takimi gałkami
 


 1. A tu już łazienka retro z tabliczkami i szyldami na ścianę w starym stylu.
Produkty w stylu retro z naszego sklepu  :
Obrazy na płótnie w stylu retro
 5 komentarzy:

 1. Łazienka z ostatnich zdjęć wygląda przepięknie. Reszta to lekka przesada.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba się mi ta pierwsza aranżacja łazienki, ja dodałabym tam jeszcze grzejnik w stylu retro imers idealnie pasowałby do tego wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta zieleń taka jasna kojarzy mi się z czasami prlu... zdecydowanie bardziej podoba mi się mocna zieleń :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio robiłem podobną łazienkę to normalnie taki piec : http://www.foremski.com.pl/97-piece-na-pellet tam był wstawiony do grzania ręczników fajna sprawa na prawdę dziwnie i fajnie się czujesz w takim miejscu podoba mi się to.

  OdpowiedzUsuń
 5. Troszkę za bardzo retro jak dla mnie :) Jednak jestem zwolennikiem bardziej nowoczesnych rozwiązań np płytki cerrad na podłodze. Najbardziej podoba mi się ta ostatnia łazienka.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za pozostawienie komentarza :)